Про Нас

Агенція Подорожей та Розваг «Солар-тур» - сучасна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у сфері організації відпочинку.

Наша діяльність пов’язана з плануванням, організацією та проведенням екскурсійних програм для гостей нашого старовинного міста Кам’янця-Подільського, а також в межах Подільсько-Буковинського регіону та інших куточків України.

Запропоновані нами мандрівки до замків та фортець, храмів та монастирів, палаців та маєтків, у печери та інші заповідні об’єкти, завоювали схвальні відгуки гостей з різних куточків України.


Наші контакти:
Адресам. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 25, офіс 215
контактні телефони(067) 312-44-28, (050) 376-11-17, (03849) 9-67-10 
skypesolartour2012icq634611049 emailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші основні напрямки діяльності на сьогодні, це:

  • екскурсійні тури (групові та індивідуальні);
  • корпоративні заходи (конференц-сервіс, тімбілдінги, квести, тематичні вечірки);
  • організація та проведення весіль, днів народжень, ювілеїв та інших родинних свят;
  • сімейний та дитячий відпочинок;
  • санаторно-курортний та оздоровчо-лікувальний відпочинок.

Екскурсійні тури від «Солар-тур» розробляються та реалізуються на основі індивідуального підходу до кожного нашого клієнта та групи.

Ми пропонуємо для відпочинку наших гостей:

  • комфортабельний транспорт для екскурсійних подорожей на будь-яку кількість учасників поїздки;
  • проживання у готелях різних категорій, приватних апартаментах, зелених садибах, базах відпочинку на будь-який смак та цінові варіації;
  • смачні сніданки, обіди та вечері ( індивідуальне замовлення або комплексне обслуговування);
  • святкові бенкети та вечірки (написання сценарію свята та обговорення меню із врахуванням побажань та особливих вимог наших клієнтів);
  • екскурсійні програми від найкращих, найпрофесійніших та найерудованіших екскурсоводів, які здійснюють екскурсійний супровід українською, російською, англійською, польською, німецькою, італійською, французькою та іншими мовами.

Розвиваючись у сучасному темпі та відповідаючи високим вимогам ринку туристичних послуг, Агенція Подорожей та Розваг «Солар-тур» приймає активну участь у туристичних виставках, презентаціях, рекламних турах.

Завдяки широкому колу надійних і перевірених часом туристичних компаній-партнерів, ми володіємо «найсвіжішою» інформацією про цікаві пропозиції по відпочинку, гарячі тури у різні куточки світу, акційні та сезонні знижки для наших клієнтів.

«Солар-тур» - вдала компанія для гарного відпочинку за прийнятною ціною!
Завжди раді зустрічі з Вами!
Get bookie bonus - gbetting.co.uk