Вечірка в стилі...

СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ
Нічне театралізоване дійство у Старій фортеці, відвідувачі якого мимоволі поринають в історію середньовічного Кам'янця. Під час факельної ходи-екскурсії укріпленнями замку, гості знайомляться з головною оборонною спорудою в комплексі укріплень міста і однією із найбільш неприступних оборонних споруд на території сучасної України – Кам’янець-Подільською фортецею.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВЕЧІРКУ...

Оглянувши її підземелля, башти, дворики, пристінні корпуси, увібравши в себе дух середньовіччя, гості нічної фортеці запрошуються до знайомства з козаками, їх зброєю, захисним спорядженням, розповіддю про розвиток військового мистецтва на теренах Поділля… А також: музика середньовіччя, вогняна вистава, екскурсія до військового козацького табору, показові бої, цікаві та активні конкурси для гостей і, звісно ж, традиційний подільський «хліб-сіль» (фуршет у стилі середньовіччя, основні страви готуються в присутності гостей на відкритому вогнищі).

Орієнтовна програма корпоративної вечірки в стилі середньовіччя
20.00 - Зустріч групи озброєною охороною, вітання командиром загону гайдуків.
20.10 - Традиційний «хліб-сіль» гостям: чарка горілки, хліб з салом і соліннями.
20.20 - Театралізовано-костюмована екскурсія по Старому замку.
21.00 - Фуршет. Основні страви - приготовлені в присутності гостей на відкритому вогні - на вогнищах, в казанах і на рожні. Форма подачі - «шведський стіл». У меню: м'ясо на вертелі, риба-гриль, вуха або куліш, глінтвейн, а також інші закуски і напої.
21.30 - Показові бої на шаблях між воїнами загону гайдуків.
22.00 - Демонстрація вогнепальної зброї та виправки воїнів у поводженні з ним.
22.30 - Конкурси для гостей *:
- «Пікінер»
- «Сорвіглавець»
- «Курокради»
- «Принцеса на горошині»
- Бої на мішках з сіном
- Ходьба на середньовічних лижах
- Метання списа
- Метання підков
- Стрільба з луків
* При наявності заздалегідь приготовлених сувенірів і подарунків пропонується провести нагородження гостей за участь і перемоги в активностях. Подарунки обумовлюються і оплачуються окремо або надаються замовниками.
23.30-00.00 - Продовження фуршету. Танці під середньовічну музику.

Додатково в програмі (за домовленістю):
- Виступ колективів живої музики
Тріо братів-бандуристів
Класичний струнний квінтет
Ансамбль народної української пісні
- Виступ колективу народного танцю (Виступ + майстер-клас з гостями)
- Феєрверки (Постановочний феєрверк з різноманітними елементами)
- Фаєр-шоу (Програма включає в себе дійство на тему середньовічних містерій (вистав без слів сакрально-містичного характеру), показові виступи, де будуть демонструватися різноманітні техніки роботи з вогнем та допоміжним інвентарем (смолоскипи, ланцюгові смолоскипи, вогненний спис, віяла та інше. Вогняна вистава починається з настанням сутінок. Поєднання вогню і темряви в сукупності з музичним супроводом дає неповторний ефект, який значно прикрасить усе дійство).
- Гончар (майстер клас з гончарства та ліплення з глини)
- Верхова їзда (показові виступи учасників кінного театру)


ГАНГСТЕР-ПАТІ (МАФІЯ)
Вечірка в стилі Мафія - вечір, де панують закони мафії "Коза Ностра": рекет, азартні ігри, зброя та розваги. Вечірка в стилі Мафія - це можливість для всіх бажаючих приміряти на собі образ мафіозі. На вечірці в стилі Мафія у Вас буде свій клан, де Ви зможете проявити себе в ролі Хрещеного Батька, віддаючи вказівки своїм "дітям".

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВЕЧІРКУ...

ПЕРЕДІСТОРІЯ ВЕЧОРУ
Зібрання сімей мафіозного клану.
Кожне територіальне представництво – окрема «сім’я», головний представник адміністрації оголошується «Хресним батьком» або «Доном» мафії, кожен з регіональних менеджерів стає на вечір «капо режіме», головою окремої сім’ї. А всі гості - мафіозо, солдати мафії.
Ведучий вечора - «консільєрі» - радник Дона мафії з питань веселих святкувань.
Озброєний вартовий на вході запитає пароль та проведе фейс-контроль гостей на відповідність зовнішнього вигляду кожного учасника тематиці і стилістиці вечірки.

ПОЧАТОК ВЕЧОРА
Офіціанти при вході запропонують гостям аперитив в кавових чашках, адже це часи «Сухого закону».
В залі гратиме неголосно музика.
МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД
Звучатиме не тільки музика 1920-30-х, джаз, але й мелодії, характерні для теми гангстерів:
Луї Армстронг, Дюк Элінгтон, Френк Сінатра, Глен Міллер, Billy’s band.
І тільки коли всі гості вечора зберуться разом, ведучий оголосить про початок святкового вечора та запросить під звуки джазу до столу.
Ведучий:
- Леді та джентльмени! Пані та панове гангстери!
Сьогодні тут зібралась люди, об’єднані спільною справою, спільною метою.
Це - дружня родина відданих та надійних людей!
Щоб ця зустріч відбулась, всі Ви натхненно працювали протягом усього року, надаючи клієнтам захист від наїздів та підпалів, розбійних нападів конкурентів нашого клану та інших сюрпризів життя. Ви наполегливо розширювали ринки збуту та збільшували об’єми укладених угод, а конкуренти намагались обійти Вас на кожному кроці.
Та не тільки конкуренти, але й представники податкової та транспортної, пожежної та санітарно-епідеміологічної служб нашого Федерального уряду не змогли перешкодити сьогоднішньому зібранню! Тож аплодисменти для всіх учасників нашого клану! (музична заставка)
ОСНОВНА ЧАСТИНА
Ведучий:
Слово для привітання (тоста) усіх учасників зібрання передається Дону клана.
(звучить мелодія Пола Моріа з к/ф «Хрещений батько»)
Ведучий по черзі надає слово (тост) кожному главі «сім’ї»
Поміж виступами тостуючих - заставки від ведучого, наприклад:
Розмова двох мафіозі
- Ти зробив свою роботу, Джузепе?
- Ага, і викинув тіло у канаву!
- Кретин! Він же повинен був померти уві сні!
- Все нормально, я одягнув його в піжаму.
Між виступами гостей та репліками ведучого - музичні композиції.
Після привітань усіх голів сімейств ведучий:
- Бос нашого клану та голови синдикатів і сімей, що тут зібралися - всі вони завоювали свій авторитет гострим розумом, міцними нервами та твердими кулаками у сутичках з конкурентами і ФБР. Пропоную згадати ті часи…
Сценка .
Ведучий:
- З тих пір вже минуло доволі часу. Успіхи клану у легальному бізнесі не залишилися поза увагою жадібних політиків, поліцейські та ФБРівці полюють за кожним членом нашої великої родини. Аби забезпечити собі спокій та впевненість у наступаючому році ми всі разом маємо скинутися на достойний подаруночок для одного впливового політика, що стане «кришою» нашому клану на весь майбутній рік.
- Що, леді і джентльмени, не взяли з собою готівочку?
Тож доведеться скористатися стратегічним грошовим запасом клану.
Всі ми знаємо, що в мафії гроші просто так не дістаються нікому.
А щоб зібрати необхідну суму грошей для гарантування щасливого майбутнього, усім сім’ям нашого клану доведеться постаратися.
- Перша порція долярів пропонується тому, хто переможе в номінації кращий.
КОНКУРСИ
«Пограбування банку»
Запрошуються учасники, яким даються закриті в банки гроші і відкривачки. По команді учасники мають відкрити банки з грішми та дістати гроші з них.
Гра «Общак»
Учасники: по одному чоловіку - представникові різних «сімей». Потрібно за одну хвилину сховати на собі зароблені у попередніх конкурсах доляри. Дозволяється допомагати розсовувати папірці по «схованкам» на учаснику іншим членам його команди. Папірці можна засовувати в кармани, за пазуху, в носки, в білизну і т.д. Хто швидше сховає обшак – той і перемагає. При підрахунку схованих купюр вилучаються з підрахунку ті, які видно неозброєним оком.
Гра «Сонька - золота ручка»
Після гри «Общак» в попередніх учасників із усіх потаємних місць «гроші» мусять на швидкість витягнути дівчата-учасниці.
«Сухий закон»
Як каже один відомий авторитет «Бджоляр»: ці очі не бачили, що ці руки наливали.
Викликаються 5 учасників, яким роздаються по прозорому бокалу з налитою в них рідиною. Ведучий оголошує, що кожен учасник має випити вміст бокалу через соломинку так, щоб інші не здогадалися - чи це була проста вода, чи горілка.
На першому етапі наливається 4 бокала води - 1 горілки
На другому етапі - 3 бокала води, 2 горілки
На третьому етапі - 1 бокал води, 4 бокали горілки
«Сила духу! або Перестрілка»
«Сімї» отримують рівну кількість надувних кульок, перемагає команда, яка першою «розстріляє» усі видані їй кульки.
Роздаються по 3 кульки на кожного гравця, або ж всі кульки складаються в одну купку і учасники команди беруть кульки з купки. По команді починають їх надувати, аж поки кульки не луснуть.
«Капуста»
Учасники від кожної сім’ї повинні за 3 хвилини натягнути на себе якомога більше речей одягу, збираючи їх у своїх партнерів по сім’ї. Переможець визначається підрахунком речей, знятих з учасників по завершенні часу. При підрахунку учасники можуть знімати і свої речі.
«Музична пауза»
Гостям пропонується кілька пісень на вибір. Викликаються 3-5 чоловік з кожної команди і кожен з учасників конкурсу має можливість заспівати по куплету. Голосування за виконавців визначається шквалом аплодисментів.
«Голівуд» - вісім чоловік беруть участь у постановці «Гангстер казка». Самий артистичний отримує "Оскар", всі інші заохочувальні призи за ролі другого плану, кращу жіночу роль тощо.
Поміж конкурсів - виступ танцювального колективу («Кабаре»,«Танго», "Маска")
Після цього - майстер-клас по танцю для гостей.
НАПРИКІНЦІ ВЕЧОРА
Коли всі конкурси пройдені, усі «сім’ї» складаються виграними «грошима» на подарунок таємному покровителю клана, адже лише разом всі «сім’ї» можуть забезпечити своє надійне майбутнє у наступаючому році.
Вечір продовжується танцювальною програмою.


ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ

Вечірка в українському хуторі - надає Вам можливість побувати у відомій українській казці "Вечори на хуторі біля Диканьки". На вечірці в українському хуторі Ви зможете побувати в ролі Коваля Вакули або прекрасної Оксани, чорта або дяка. Національна українська кухня вечірки запам'ятається Вам своєю гостротою і особливим смаком.
Українські народні гуляння, стрибки в мішках та інші ігри на вечірці змусять Вас розслабитися і повністю насолодитися всією казковістю і незабутністю цього вечора.

Get bookie bonus - gbetting.co.uk