Квести

СКАРБИ ОСТРОВА СТАРОГО КАМ'ЯНЦЯ
Командоутворюючий квест
Захід проводиться в три етапи.
Тривалість - 3 години.
Місце проведення - історична частина Кам'янець-Подільський.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КВЕСТ...

ЛЕГЕНДА
...У древньому місті Кам'янець над скелястими берегами річки Смотрич багато століть жили різні народи: русичі, литовці, поляки, вірмени, євреї... Розташоване на острові Старе місто було неприступною фортецею - столицею Подільського краю. Багатства Кам'янця росли з кожним роком, звертаючи заздрісні погляди загарбників з півдня і сходу. І ось одного разу величезна армія турків і татар підійшла під стіни міста і фортеці. Не тільки воїни гарнізону фортеці, але і мирні городяни взяли в руки зброю для захисту своїх життів - кожен ремісник і торговець зайняв місце на стінах, баштах і бастіонах Кам'янця... Близько двох тижнів загарбники напирали на укріплення міста, але захисники мужньо відбивали кожну їхню атаку. Старійшини міста бачили, що сили захисників танули з кожним днем, тому була розпочата підготовка до капітуляції. Перед тим, як здати ключі від міста, всі скарби Кам'янця були заховані в схованках міських підземель. Карту з позначенням схованки, де заховані скарби на Острові Старого Кам'янця, повезли з собою відступаючі з міста городяни і залишки гарнізону. Знайти ці скарби - мрія багатьох поколінь...

ПОЧАТОК КВЕСТУ
Ведучий в середньовічному костюмі писаря зустрічає гостей і пропонує їм поборотися за володіння картою легендарного скарбу, захованого десь на Острові Старого Кам'янця. Віддати карту ведучий обіцяє тільки за солідний гаманець монет «ігрового золота», добути яке команди можуть перемігши в ряді задач.
Запрошення учасників до місця початку веселого змагання.
Домашнє завдання: «Впевнений старт або Початковий капітал»
До початку гри колектив учасників розділяється на команди по чотири - сім чоловік у кожній з них. Розділення проводиться за бажанням учасників.
У кожного гравця має бути бейджик з ім'ям і назва його команди.
Члени кожної команди вибирають капітана, придумують назву, зображують на прапорі символ команди, складають і виконують слоган - кричалку команди.
Ключові слова: сонце, Кам'янець, перемога, скарб.
За «домашнє завдання» всі команди отримують в якості мотивації ігрові монети - по одній монеті за подання назви, прапора і слогана команди.
Загальне фото команд-учасниць.

ПЕРШИЙ ЕТАП. «ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР»
Завдання першого туру змагання орієнтовані на злагодженість взаємодії членів команди і виявлення їх індивідуальних здібностей.
завдання:
«Стратегічний запас» 
Ланцюжки зафіксованих попарно учасників усіх чотирьох команд на швидкість збирають підвішені над їх головами предмети.
Команді-переможцниці, першої яка зібрала всі предмети уздовж своєї ігрової доріжки за перемогу вручаються 4 ігрових монети, друге місце - 3 монети, третє місце - 2 монети, заохочувальний приз останній команді, що фінішувала - 1 монета.
«Головне щоб костюмчик сидів ...»
Команди на швидкість майструють сорочку з отриманого матеріалу, причому у членів команд одна рука зафіксована, діяти можна тільки спільно. Умови нагородження - ті ж.
«Наш дім - наша фортеця»
Команди переносячи на швидкість уздовж ігрової доріжки з початку в кінець курячі яйця, попередньо кожен учасник здійснює запаморочливі обертання на місці старту. Умови перемоги - ті ж.
«Лицарський турнір»
На плечах решти членів команди один з учасників кожної з команд збиває жердиною-списом підвішені над ігровою доріжкою предмети (зокрема - курячі яйця з попереднього конкурсу). Умови перемоги - ті ж.
У кожному завданні першого туру команди можуть заробити:
- За 1 місце - 4 монети
- За 2 місце - 3 монети
- За 3 місце - 2 монети
- За 4 місце - 1 монета
Підбиття підсумків першого етапу програми.
Веселі сюрпризи від ведучого, нагородження жартівливими титулами за яскраві досягнення окремих команд в боях першого етапу.

ДРУГИЙ ЕТАП. «ОДИН ЗА ВСІХ – І ВСІ ЗА СКАРБОМ!»
Після підбиття підсумків першого етапу ведучий-писар, сповіщений нібито про приїзд розгніваного старости, зникає в невідомому напрямку з картою скарбів. Щоб знайти писаря і виторгувати у нього заповітний манускрипт, команди повинні проявити кмітливість і відгадати загадки - відповідь на них і приведе команди до ведучого.
Командам пропонується на вибір один з чотирьох запечатаних конвертів з легендою про скарб і зашифрованою у вигляді загадок вказівкою на місце, де знаходиться карта-сувій. Кожна з команд проходить свій шлях до карти, збираючи підказки про її місцезнаходження в різних локаціях Старого міста. За виграні в першому етапі ігрові монети команди можуть придбати додаткові підказки у ведучого або аніматорів (на локаціях). При нестачі ігрових монет можливий обмін підказок учасників команд.
Точка фінішу - ведучий.
Команда, яка прийшла до фінішу першою, виконує фінальне завдання і отримує у ведучого карту скарбів.
Нагородження команд - учасниць:
Перше місце - «Заповітна карта» - сувій з описом місцезнаходження скарбу,
Друге місце - компас,
Третє місце - факел,
Четверте місце - лопата.
Спільні пошуки скарбу.

ТРЕТІЙ ЕТАП: «ВСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО СКАРБУ»
Тільки об'єднавши зусилля і отримані за перемоги в другому конкурсі предмети команди можуть відшукати скарб на осторові Старого Кам'янця.
Загальний пошук скарбу, успішне його знаходження.
На місці знахідки скарбу учасники знаходять записку:
«- Я, такий-то, скарб не брав!
підпис :)
Слово для похвали учасників надається тому, чиї ім'я-по батькові написані в записці.

ЕПІЛОГ. «МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!»
На місці пропонується залишити записки майбутнім шукачам скарбів і новий скарб із ігрових монет.
Загальне фото команд-учасниць з ігровими прапорами.
Закриття заходу.


 

Get bookie bonus - gbetting.co.uk