Весілля

wedding

Весілля – особливий момент для кожної людини, перше сімейне свято новоутвореної сім’ї. Кожен мріє, щоб це свято стало справді радісним та запам’яталося для всіх його учасників та гостей. Тож не варто перетворювати передвесільні приготування на важкий клопіт для рідних та близьких. Зробити весілля незабутнім та незвичайним можна залучивши фахівців з постановки весільних свят.
Ми візьмемо на себе всі Ваші турботи по розробці та адаптації сценарію свята – від костюмів до святкового меню та розваг для гостей, урочистого оформлення приміщення чи місця проведення свята, організації виїзної церемонії розпису молодят та багато іншого.
Весілля в традиційному українському народному стилі – це і прекрасні різнобарвні вишиванки на молодятах та всіх гостях, і упряж гарячих коней в стрічках та квітах, і традиційні обряди та пісні від майстрів народної музики та співу. За весільним столом на вас чекає величезний весільний коровай з оберегами, виліплений вручну до останньої пелюсточки. А ще – страви та напої української народної кухні від професійних шеф-кухарів в прекрасному оформленні. І звичайно ж – запальні танці, море веселої музики та співу на весільній забаві!
Романтика середньовіччя – старовинні костюми епохи 17 століття, блиск зброї, вітальні залпи мушкетів та брязкіт шабель, заквітчана карета з упряжкою прекрасних коней – все це перетворить ваше весілля на справжній казковий бал. Коли сутінки спустяться на землю, зметнуться до неба іскри багать та смолоскипів. На очах у присутніх готуватимуться на вогні м’ясо та риба, кипітиме куліш та юшка, запашний чай із трав та ароматний глінтвейн. Вишукані мелодії середньовічної музики та ритми граційних танців доповнять веселі ігри та конкурси від озброєного загону весільної варти.
Get bookie bonus - gbetting.co.uk