Пейнтбол

paintball

СЦЕНАРІЇ ГРИ

Існує велика кількість ігрових сценаріїв - на пересіченій місцевості, в покинутій будівлі або на спеціально підготовленому майданчику, «з введеннями» або без них (введенням називається повернення на поле ураженого гравця).
Каре
Найпростіший варіант гри - гра «стінка на стінку» без введень. Команда повинна вразити усіх гравців команди-противника.
Загарбники-захисники
Грають дві команди нерівного складу. Одна влаштовує кругову оборону, друга намагається захопити фортецю.
Захоплення прапора
Завдання - захопити прапор на базі суперника і принести його на свою базу. Грається звичайно з введеннями. Варіант: захоплення «центрального прапора»: прапор в центрі поля, задача принести його на базу противника або на свою базу.
Top Gun
Кожен за себе. Гравці виводяться на середину поля, за першим свистком розбігаються в різні сторони, по другому починають стріляти один в одного. Останній вижив і є «Top Gun».
«Десяток»
Число гравців, як правило, не більше 10, у кожного по 10 кульок, за допомогою яких він повинен вразити максимальну кількість суперників.
Дуель
У кожного з гравців по 1 кульці в маркері. За командою судді два гравці підходять до бар'єра (маркери націлені вниз) і по сигналу судді піднімають маркери і стріляють. 
Також дуель може проводиться на пейнтбольних пістолета, мають магазин на 8 куль (пострілів). Як на відкритих майданчиках, пересіченій місцевості, майданчиках для спортивного пейнтболу, так і в закритих приміщеннях.

Пейнтбол - це вид активного відпочинку і спорту, в основі якого лежить модель однієї з найбільш екстремальних для людини ситуацій, в якій не тільки яскраво проявляються всі його здібності, ще й особливо відчуваються важливість координації дій в команді, розвиваються і зміцнюються навички поведінки в колективі, при цьому - це безпечне задоволення.
Склад групи: від 10 чол.
Тривалість: 1 година 30 хв.
У вартість входить:
  • спецодяг
  • пістолети
  • кульки з фарбою
  • послуги інструктора
  • транспорт

Get bookie bonus - gbetting.co.uk