Партнери

anextour
Анекс Тур
Компанія ANEX TOUR в ​​Україні - один з провідних туроператорів з організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії та Греції, Індії, ОАЕ, Таїланду, Австрії. У 2014 році компанії виповнилося 9 років. Сьогодні в Україні успішно працює 6 офісів ANEX TOUR. Авіарейси на курорти Туреччини, Єгипту, Греції та Іспанії виконується практично зі всіх міст-мільйонників.
coraltravel
Корал Тревел
Володіючи 20-річним професійним досвідом у сфері виїзного туризму, компанія CORAL TRAVEL пропонує на українському туристичному ринку тільки високоякісний турпродукт.
turtessТуртесс Тревел
Бренд «Turtess Travel» на туристичному ринку України з 2002 року і займає лідируючі позиції по напрямках Туреччина, Єгипет, Ізраїль, ОАЕ, Туніс, Шрі-Ланка, Індія (ГОА). Продукт «Turtess Travel» розрахований на споживачів з різним рівнем достатку, починаючи від самих економічних пропозицій і закінчуючи VIP-обслуговуванням.
pegasПегас Туристик
Девіз: «Гість - перш за все» - залишається незмінним з дня відкриття компанії. Стрімко розвиваючись на туристичному ринку України, "Pegas Touristik" відкрив власні офіси в Харкові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську та Львові.
idriskaІдріска Тур
Компанія IdrisKa Tour працює на туристичному ринку України з 2006 року і займає одну з лідируючих позицій як туроператор по напрямках: Іспанія, Португалія, Туреччина, Мальдіви, Сейшели, Домініканська Республіка, Куба, Мексика, ОАЕ, Андорра, Франція, Італія, Ізраїль, Йорданія.
samТуристична фірма "САМ"
 Турфірма «САМ» - багатопрофільний туроператор, активно працює в різних сферах туризму та перевезень.
newstravel
Ньюс-Тревел
Компанія була заснована в 2005 році, і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринку, входячи в плеяду найбільш успішних туристичних компаній України.
accordАккорд-тур
Компанія Аккорд-тур багато років успішно працює в сфері туристичних послуг і пропонує своїм клієнтам найякісніший сервіс та різноманітні тури по країнах Європи та світу. Персонал компанії складається з кваліфікованих фахівців, які забезпечують максимальну якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. При роботі з турагентствами компанія завжди враховує взаємні інтереси, що сприяє зміцненню співробітництва.

feeriaФеєрія
Девіз: Життя без подорожей нудне й одноманітне! 
Основний принцип: Ми для туристів, а не туристи для нас.
Туризм для нас - не бізнес, а творчість.
natalieНаталі Турс Україна
"Наталі Турс" - багатопрофільна туроператорська компанія, що спеціалізується на масовому відпочинку, але при цьому враховує індивідуальні потреби кожного відпочиваючого. Компанія неодноразово визнавалася лідером по відправці українськх туристів до Європи.

panukraine
Пан-Укрейн
Компанія пропонує широкий вибір туристичних маршрутів і забезпечує першокласний рівень обслуговування.
algol
Алголь
Туроператор «Алголь» працює на туристичному ринку з 1995 року. За цей час він зарекомендував себе як відповідальна, досвідчена та стабільна фірма. Візитною карткою є уважне і доброзичливе ставлення до клієнтів. Алголь дбає про безпечний, комфортний та цікавий відпочинок. Саме цим він завоював довіру та прихильність туристів і партнерів.
gal
Гал-Круїз
Компанія ГАЛ-КРУЇЗ багато років успішно працює в сфері туристичних послуг і пропонує своїм клієнтам найякісніший сервіс та різноманітні тури по країнах Європи та світу. Персонал компанії складається з кваліфікованих фахівців, які забезпечують максимальну якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. При роботі з турагентствами компанія завжди враховує взаємні інтереси, що сприяє зміцненню співробітництва.
Get bookie bonus - gbetting.co.uk