Гриль-бар "Beef"


Гриль-бар «Beef» щоденно радує своїх відвідувачів смачними стравами із найсвіжіших продуктів, а високоякісний сервіс закладу давно став його візитівкою.

Заклад щоденно відчиняє свої двері для клієнтів з 11.00 до 24.00.

Гриль-бар також надає можливість проведення визначних подій. У його залах з комфортом можуть розміститися 50 чоловік, а вишуканий інтер’єр стане окрасою будь–якого свята. Гостям будуть запропоновані вишукані страви на будь-який смак, алкогольні безалкогольні напої світових брендів та власного виробництва. Будь-яке свято стає святом, коли є музика і місце для танцю. Саме тому усі свята у гриль-барі Beef проходять під супровід професійної живої музики. Колектив також творчо підходить до оформлення зали, підбираючи усі аксесуари безпосередньо під конкретну урочисту подію чи виходячи із побажаннь замовника.

Спеціальною пропозицією гриль-бару є комплексні обіди, що подаються з 12.00 до 15.00. Комплексний обід складається з першої страви, основної страви та напою. Оновлення меню відбувається щоденно, а також існують спеціальні пропозиції, як то рибний день у четвер.

Іншою принадою закладу є його гриль-меню, яке пропонує смачні страви із м’яса, приготовані найздоровішим із можливих способів – на грилі. Усі страви також комплексні. До прикладу - стейки подаються разом із гарніром та соусом, який підкреслює смак м’яса. Свіже пиво та різноманітні закуски до нього роблять заклад улюбленим для усіх поціновувачів відпочинку у тісній компанії друзів.

Великий акцент гриль–бар «Beef» робить на свіжості та екологічності своїх інгредієнтів. Існує жорсткий контроль над якістю сировини, яку отримують тільки від перевірених постачальників.

У закладі відвідувачі мають змогу не тільки скуштувати смачні та корисні страви, а спробувати вишукані алкогольні та безалкогольні напої. Асортимент є досить широким і включає до себе різноманітні вина, декілька сортів бочкового пива та інші міцні напої. Для прихильників безалкогольних напоїв пропонується різноманіття соків та напоїв власного приготування, як от узвару, що уже став фірмовою «фішкою» закладу. Окрім того гриль-бар славиться своїми коктейлями, які бармен готує прямо перед замовником. Приготування деяких з них перетворюється на справжнє шоу, яке нерідко привертає увагу усіх гостей гриль - бару «Beef».

Get bookie bonus - gbetting.co.uk