Ресторан "Пуаро"


Ресторан «Пуаро» запрошує Вас насолодитися нашим кулінарним мистецтвом!

Ресторан знаходиться на території готелю «Gala-hotel». Атмосфера, відтворена в ресторані, не залишить нікого байдужим. Тут мимоволі відчуваєш себе в черговій серії про пригоди Еркюля Пуаро. Це заклад єдиний в місті, відтворює не просто певну атмосферу, а певний образ. І вже заради цього його варто відвідати.

Спокійна колірна гамма, в якій оформлений ресторан, викликає відчуття тепла і затишку. Столики розміщені настільки продумано, що яким би складом ви не прийшли - з веселою компанією чи близькою людиною - вам завжди знайдеться підходяще місце. По периметру залу розташувалися затишні куточки, оточені м'якими диванчиками. Столики в центрі також виглядають привабливо і, мабуть, розраховані на більш респектабельні зустрічі та бесіди.

З самого ранку вас чекає смачний і різноманітний сніданок. Ресторан по праву пишається різноманітним меню європейської та української кухні.

Вам запропонують мангал-меню, вегетаріанське меню, меню-боулінг, а також вишукані страви країн Середземномор'я. Рекомендуємо все, починаючи з холодних закусок, таких як «Карпаччо з сьомги» або салату «Александер», і закінчуючи телятиною «де Голль», свининою «Андалузія» або популярними медальйонами «Руфіно» під журавлинним соусом. Меню також радує великим асортиментом спиртних напоїв, аперитивів та коктейлів.

Ресторан «Пуаро» - ідеальне місце для проведення банкетів, веселих вечірок і сімейних торжеств. В цій теплій і дружній атмосфері вони обов'язково пройдуть вдало. Вас чекає чудовий «Італійський зал» на 40 посадочних місць, а також 80 місць в основному залі.

Після відвідин ресторану починає здаватися, що Еркюль Пуаро не такий вже сухий і манірний пан, а жива, весела людина і привітний господар. Атмосфера, як не можна краще підходить для проведення вечора в приємній компанії під тиху музику, насолоди кулінарними шедеврами страв європейського регіону. Мабуть, цей оазис затишку і комфорту підживлюється незвичайною енергетикою загадкового Еркюля Пуаро, створеного неповторною Агатою Крісті, книги якої Ви можете у нас почитати.

Get bookie bonus - gbetting.co.uk