Тури за кордон

Ми пропонуємо багато цікавих турів і поїздок за кордон відповідно до Ваших побажань і можливостей. Ваша подорож з нами стане чудовою подією у Вашому житті. В наших можливостях найцікавіші програми, ексклюзивні подорожі, і незабутні тури які зможуть втілити вашу мрію в реальність.

Розшифровка скорочень типів харчування в готелях:
RO=RR (room only = room rate - "тільки кімната") - проживання без харчування.
BB (bed breakfast - "ліжко і сніданок") - проживання зі сніданком. Сніданок по системі шведського столу. Чай, кава на сніданок безкоштовно. Не передбачає спиртних напоїв.
HB (half board - "напівпансіон") - сніданок і вечеря по системі шведського столу. Безалкогольні напої під час сніданку та вечері безкоштовно. Не передбачає спиртних напоїв. 
FB (full board - "повний пансіон") - сніданок, обід і вечеря по системі шведського столу. Не передбачає спиртних напоїв. Багато готелів передбачають можливість замовити спиртні напої на вечерю за додаткову плату.
FB+ (full board plus) - аналогічно FB, плюс деякі алкогольні напої безкоштовно.
ALL=AI (all inclusive - "все включено") - триразове харчування (шведський стіл) + полуденок, нічні закуски, безкоштовні алкогольні напої місцевого (іноді й імпортного) виробництва. Імпортні спиртні напої за додаткову плату або їх взагалі немає в наявності (найчастіше).
AIL (all inclusive light) - аналогічно AI, тільки менший вибір алкогольних напоїв і страв. Деякі готелі пропонують спиртні напої за дод плату.
AIP (all inclusive premium) - аналогічно AI + деякі коктейлі безкоштовно. Часто готелі, що працюють по системі AIP проводять тематичні вечори (вечори народних кухонь світу).
UALL=UAI (ultra all inclusive - "ультра все включено") - триразове харчування (шведський стіл), полуденок, нічні закуски, безкоштовні алкогольні напої місцевого і зарубіжного виробництва. Практично всі готелі, що працюють по системі UALL, пропонують великий вибір солодощів, харчування в ресторанах з кухнею різних народів світу.
Get bookie bonus - gbetting.co.uk