Чернівці

chernivtsi

Пішохідна оглядова екскурсія по історичному центру Чернівців з відвідуванням храмів, оглядом міської ратуші, прекрасних будинків та перлини Чернівців - Чернівецького університету, колишньої митрополичої резиденції).

Тривалість - 3,5 годин

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЕКСКУРСІЮ...

Один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. За часів Австро-угорської імперії місто називали «маленьким Парижем», адже воно ні в чому не відствало від Відня і було негласною столицею Європи. Чернівці - "місто контрастів", тут досить вдало переплітаються елементи культур Західної, Східної Європи та Азії. Незважаючи на свій поважний вік - 600 років, місто із молодим запалом на кожному кроці дивує своїх гостей: архітектурним різноманіттям, цікавими історіями, визначними постатями... Тільки тут кожного дня опівдні сурмач виходить на балкон Ратуші, щоб зіграти "Марічку", тільки тут у минулі часи вулиці підмітали трояндами, тільки тут велично постає будинок-корабель.
Чернівці – мальовниче зелене місто, яке зуміло зберегти крізь віки неперевершену архітектуру. Серед найбільш значимих за своєю красою та архітектурним вирішенням пам’яток є: дім «Шіфа», що своїм виглядом нагадує корабель, по обидва боки якого течуть ріки-вулиці; римо-католицький костел Воздвиження Святого Христа, із сонячним годинником на фасаді будівлі; міська Ратуша, що є «Серцем міста»; будівля поштампу – одна з найкращих будівель міста, споруджена у неокласичних формах з фігурами грецької міфології та годинником над центральним входом; Чернівецький краєзнавчий музей – найбільша скарбниця пам’яток старовини Буковини, а також площі, собори та костели, театр, готелі та кав’ярні – залишать незабутні враження у кожного гостя цього дивовижного міста.
Головною туристичною принадою Чернівців є будівля Національного університету – кам’яне диво, творіння талановитого чеського архітектора Йозефа Главки. Спеціально для будівництва було створено ряд кар’єрів на Буковині, в місті запрацювало 2 цегельних та 1 керамічний заводи, а також школа для будівничих. Австро-Угорщина ще не бачила нічого подібного! Майже 18 років майстер творив свій шедевр, і допомагали йому в цьому майстри з усіх усюд.
Резиденція – дух Буковини, симбіоз стилів та культур всіх народів, що заселяли цей край. Можна проводити паралелі з середньовічними фортецями чи мавританським палацом Алькасаром в іспанській Гренаді, відшукувати елементи візантійської чи романської архітектури, знаходити традиційні буковинські орнаменти в оздобі дахів, прикрашених кольоровою черепицею чи дивуватися стелям парадних залів, що так схожі на гуцульські різблені шкатулки, та разом всі ці елементи творять всеперемагаючий акорд краси та гармонії.

Get bookie bonus - gbetting.co.uk