Оформлення віз

Для в’їзду в більшість країн вам потрібна віза, яка саме залежатиме від мети вашої поїздки і терміну перебування в країні. Зауважте, що віза є дозволом на в’їзд в країну, але для того, щоб працювати, навчатись, займатись підприємницькою діяльністю , або постійно проживати в країні вам скоріш за все знадобиться дозвіл від компетентних органів влади тієї країни, куди ви плануєте виїхати. Наприклад, іноземні працівники повинні мати окрім довготермінової візи також дозвіл на роботу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Страхування

Коли Ви збираєтесь у відпустку чи в подорож, то, насамперед, думаєте про свій маршрут, місце відпочинку, готелі, транспорт, квитки, екскурсії. Це приємні турботи, покликані зробити Ваш відпочинок незабутнім, а подорож – яскравою і повною нових вражень. Але рідше за все ми думаємо про можливі неприємності, що можуть трапитися в дорозі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Переклад документів

Наша агенція може зробити переклади текстів за різними тематичними напрямками.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Апостиль

Апостиль - це спеціальний штамп, який ставиться на офіційний документ, виданий в одній країні, що підтверджує цим його справжність. Після проставлення штампу Апостиль, документ набуває повну юридичну силу в іншій країні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Get bookie bonus - gbetting.co.uk