Страхування

БЕЗПЕКА ПОДОРОЖЕЙ
Коли Ви збираєтесь у відпустку чи в подорож, то, насамперед, думаєте про свій маршрут, місце відпочинку, готелі, транспорт, квитки, екскурсії. Це приємні турботи, покликані зробити Ваш відпочинок незабутнім, а подорож – яскравою і повною нових вражень. Але рідше за все ми думаємо про можливі неприємності, що можуть трапитися в дорозі. На жаль, довгоочікуваний відпочинок може бути затьмарений раптовою хворобою чи травмою. Це не лише згаяний час на перебування в клініці, але й рахунок на значну суму за надані медичні послуги.
ЗАХИСТ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
У житті можуть виникнути ситуації, коли з вини чи необережності може бути завдана шкода третім особам. Наприклад, для автовласника – це ДТП з завданням збитку здоров’ю, життю, майну третіх осіб; для власника квартири – залив водою сусідів; для хазяїна собаки – напад чотирилапого друга на перехожого тощо. Компенсація таких збитків може бути проведена за допомогою страхування.
ЗАХИСТ ТРАНСПОРТУ
Виїжджаючи на дорогу, необхідно пам’ятати про те, що повсякденна експлуатація автомобіля пов’язана з декількома видами ризиків. Щоб убезпечити Вас від можливих витрат із компенсації збитку, ми пропонуємо Вам повний страховий захист як за окремими, так і за комплексними програмами:
  • Майнові ризики, яким піддається безпосередньо авто (пошкодження в результаті ДТП, крадіж тощо): Страхування автомобіля.
  • Ризики завдання шкоди здоров’ю водію та пасажирам свого авто в результаті ДТП: Страхування від нещасного випадку на транспорті.
  • Ризики відповідальності, що виникають відносно третіх осіб (завдання шкоди здоров’ю, життю, майну в результаті ДТП): Страхування відповідальності автовласника.
Get bookie bonus - gbetting.co.uk